DanceMasters DanceMasters
DanceMasters
Noutati
Program
Arbitri
Inscrieri
Informatii
Multimedia
Parteneri
Cazare
Harta Bucuresti
Arhiva
Parteneri media
Organizatori
Magazin

RCS RDS
Roche


 
 
News
Vineri, 28 martie
11:30-12:30 Inscrieri
12:30-13:00 Incalzire
13:00-16:00 PROGRAMUL DE DUPA-AMIAZA – Partea I
  Concursuri nationale
  Clasa Hobby Copii 1+2 (6-11 ani)
Clasa E Copii 1+2 (6-11 ani)
Clasa D Copii 1+2 (6-11 ani)
Open Basic Juniori 1 (12-13 ani) LA
Open Basic Juniori 2 (14-15 ani) ST
Ceremonie de premiere
   
15:00-16:00 Inscrieri
16:00-16:30 Incalzire
16:30-18:30 PROGRAMUL DE DUPA-AMIAZA – Partea II
  Concursuri nationale
  Clasa Hobby Juniori 1+2 (12-15 ani)
Clasa E Tineret+Adulti (16-35 ani)
Open Basic Juniori 1 (12-13 ani) ST
Open Basic Juniori 2 (14-15 ani) LA
Ceremonie de premiere
   
17:30-18:30 Inscrieri
18:30-19:00 Incalzire
19:00-21:30 PROGRAMUL DE SEARA
  Concursuri Precompetitonale
  4-7 ani - VL, Ch
8-9 ani - VL, Ch
10-11 ani - VL,Ch
12-15 ani - VL,Ch
4-7 ani - Ch
8-9 ani - Ch
10-11 ani - Ch
12-15 ani - Ch
  Solo Fete
  4-7 ani - Ch
8-9 ani - Ch
10-11 ani - Ch
12-15 ani - Ch
Ceremonie de premiere
   
Sambata, 29 martie
08:00-08:30 Inscrieri
08:30-09:00 Incalzire
09:00-11:00 PROGRAMUL DE DIMINEATA – Partea I
  Concursuri nationale
  Clasa E Juniori 1 (12-13 ani)
Clasa D Juniori 2 (14-15 ani)
Open Basic Tineret + Adulti (16-35 ani) LA
   
10:00-11:00 Inscrieri
11:00-11:30 Incalzire
11:30-14:00 PROGRAMUL DE DIMINEATA – Partea II
  Concursuri internationale
  Open International Copii 1+2 ST- VL, T, VV, QS
Open International Juniori 1 ST
WDSF Open Tineret LA
   
13:00-14:00 Inscrieri
14:00-14:30 Incalzire
14:30-19:00 PROGRAMUL DE DUPA-AMIAZA
  Concursuri Internationale
  Open International Juniori 2 ST
WDSF World Open LA
   
19:30-22:30 PROGRAMUL DE GALA
  Deschiderea Oficiala
Trofeul “Titus Munteanu” de Vals Vienez
Open International Juniori 1 ST
Open International Juniori 2 ST
WDSF Open Tineret LA
WDSF World Open LA
Ceremonia de Premiere
Duminica, 30 martie
08:00-08:30 Inscrieri
08:30-09:00 Incalzire
09:00-11:00 PROGRAMUL DE DIMINEATA – Partea I
  Concursuri nationale
  Clasa D Juniori 1 (12-13 ani)
Clasa E Juniori 2 (14-15 ani)
Open Basic Tineret + Adulti (16-35 ani) ST
   
10:00-11:00 Inscrieri
11:00-11:30 Incalzire
11:30-14:00 PROGRAMUL DE DIMINEATA – Partea II
  Concursuri internationale
  Open International Copii 1+2 LA – S, Ch, R, J
Open International Juniori 1 LA
WDSF Open Tineret ST
   
13:00-14:00 Inscrieri
14:00-14:30 Incalzire
14:30-19:00 PROGRAMUL DE DUPA-AMIAZA
  Concursuri Internationale
  Open International Juniori 2 LA
WDSF World Open ST
WDSF Open Seniori 1 ST
WDSF Open Seniori 2 ST
 
   
19:30-22:30 PROGRAMUL DE GALA
  Deschiderea Oficiala
Open International Juniori 1 LA
Open International Juniori 2 LA
WDSF Open Tineret ST
WDSF World Open ST
WDSF Open Seniori 1 ST
WDSF Open Seniori 2 ST
Show Latino: Armen TSATURYAN – Svetlana GUDYNO (Rusia)
Ceremonia de Premiere

Acasa | Noutati | Program | Arbitri | Inscrieri | Informatii generale | Cazare
Multimedia | Parteneri | Harta Bucuresti | Arhiva | Parteneri media | Organizatori | Magazin
DanceMasters, © 2013 - Toate drepturile rezervate. Administrat de Prosig Expert